Instruktorzy

Aleksandra WojtowiczAleksandra Anna Wojtowicz
CERTYFIKOWANA INSTRUKTORKA POLE DANCE. Jest założycielką oraz właścicielką studio ROCK THE POLE. Jest zdania, że ciężką pracą i wytrwałością można wiele osiągnąć. Swoje taneczne doświadczenie zdobywała w wielu różnych dziedzinach tańca, zanim ostatecznie trafiła na pole dance. Na poważnie zaczęła interesować się tańcem w wieku 16 lat. Uczęszczała wtedy do Teatru Muzycznego Junior w Gdyni. W maju 2009 roku ukończyła Roczne studium Tańca Nowoczesnego w Gdyńskiej Szkole Artystycznej, gdzie miała okazję zgłębiać techniki tańca klasycznego oraz modern jazzu. W 2010 zaczęła się jej przygoda z pole dance, która trwa do dziś. Pierwsze szkolenie odbyła w Studio Pole Dance we Wrocławiu i szkoliła się pod okiem Nikoli Pawlak. Kolejne szkolenia odbywała w Pole Dance School w Poznaniu pod okiem Katarzyny Wieczorek. W sierpniu 2013 roku zdobyła tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej, Specjalność Pole Dance/ Pole Fitness. Szkolenie instruktorskie odbyła w szkole Free Art Fusion w Warszawie, pod okiem pani Joanny Derybowskiej – Mistrzyni Polski Pole Dance. W międzyczasie jeździła, jeździ i będzie jeździć na warsztaty tańca i cały czas stara się dokształcać w tej niezwykłej dziedzinie tańca, sportu, akrobatyki jaką jest pole dance. Inspiruje ją niezliczona ilość artystów i tancerzy ale szczególną sympatią darzy przede wszystkim kobiecą i eteryczną Marion Crampe, królową choreografii Bendy Kate oraz Jennyne Butterfly. Ponadto inspirują ją: Anastasia Skukhtorova, Michelle Stanek, Oona Kivela, Olga Koda, Eva Bembo, Kristian Lebedev i Vladimir Karachunov. Jest również nauczycielem języka angielskiego, lektorką, kocha zwierzęta, hoduje kaktusy i raczej ma problem z pozbyciem się nadmiaru energii niż z jej brakiem.

WARSZTATY/SZKOLENIA:
8.02.2009
– 4 dniowe Warsztaty JAZZ DANCE w Teatrze Muzycznym w Gdyni , które poprowadził choreograf, tancerz, pedagog, dyrektor artystyczny Compagnie de danse Ashanti w Paryżu – ASSAI SAMBA
3.07.2013 – Warsztaty POLE DANCE w Pole Dance Project Studio w Warszawie z MARION CRAMPE
23.08.2013 – Szkolenie instruktorskie zakończone otrzymaniem tytułu Instruktora rekreacji Ruchowej o specjalności pole dance/pole fitness oraz otrzymaniem certyfikatu Polskiej Akademii Sportu.
13.04.2014 – Międzynarodowe Warsztaty Pole Dance CONTORTION POLE, w Studio Esensai w Gdańsku z ANASTASIA SKUKTOROVA
15.06.2014 – Warsztaty POLE DANCE, w studio OH LALA w Warszawie, z OONA KIVELA.
25.01.2015 – Warsztaty STORY TELLING and CHOREOGRAPHY z Bendy Kate w studio Esensai w Gdańsku.
27.02.2016 – Warsztaty Extensio Stretching Workout z Natalią Wojciechowską w studio Rock the Pole w Gdyni.
19.03.2016 – Warsztaty Extensio stretching Workout z Natalią Wojciechowską w studio Rock the Pole w Gdynia.

Anna PiotrowskaAnna Piotrowska
Bardzo pracowita i otwarta osoba. Jak sama o sobie mówi „tańczy od kiedy pamięta”. Karierę taneczną rozpoczęła w 2010 roku w studio SMU w Gdyni, tam rozwijała się na wielu płaszczyznach: taniec różnych styli od hip-hopu przez LA, house, dancehall, commercial, współczesny do baletu, brała udział w wielu pokazach tanecznych oraz projektach uczyła się pod kontem instruktorskim od najlepszych choreografów m.i n. Zofii Styn, Anny Stasiuk czy Kacpra Matuszewskiego.. Później tancerka jazzowa w Akademii Artystycznej prowadzona przez Magdalenę Gabriel. Następnie jej miłością stał się pole dance. Szkoliła się pod okiem Aleksandry Wojtowicz i w 2014 roku zaczęła prowadzić własne zajęcia pole dance najpierw w Akademii Artystycznej później w studio Rock The Pole. Jest również instruktorką stretching’u w tymże studio jak i cheerleaderką w zespole Cheerleaders Gdynia. Jej osiągnięciami są m. in. Występ z zespołem Cheerleaders Gdynia w Stanach Zjednoczonych na parkiecie NBA podczas meczu Washington Wizards w marcu 2015 roku, liczne występy podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej , występ na Top Trendach oraz podczas Sopockiego Hit Festiwalu wraz z zespołem Najlepszy Przekaz w Mieście oraz udział w teledysku tego właśnie zespołu, wystąpienie w półfinałowym odcinku 8 edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz na zaproszenie organizatorów programu.
Uwielbia ciężką prace we własnym wykonaniu oraz ludzi których prowadzi, jak powiada ‘nic tak nie motywuje do pracy jak ludzie, którzy lubią to co robią i wkładają w prace 100% serca i chęci.’ Na jej zajęciach na pewno nie będziesz się nudzić i na pewno nie powiesz, że było lekko.

WARSZTATY/SZKOLENIA:
2015.04 Warsztaty pole dance z Jakubem Kolasą w studio Rock The Pole
2013.11 Warsztaty z Elą Osiejewską
2012.11 Warsztaty z Candance Brown i Nickiem O’Connorem ( LA )
2012.08 Warsztaty MTV Gdańsk dźwiga muze ( Tweet Boogie, Ivan Blckstock, Meech)
2012.07 Warsztaty smooth summer ( Miga, Soffi,Cetowy,Kacper)
2011.11 Warsztaty z Pascalem Pdee Kongo ( Niemcy) i Pawłem Pablem Krupą (Polska) (House&HH)
2011.08 MTV Gdańsk Dźwiga Muze ( Shisha, Fabrice Labrana)
2011.03 Warsztaty z Romeo Freedom Ballayan Sexy Smooth, NY Gangsta (Los Angeles)
2011.01 Warsztaty dancehall i street dance Wesley Messias (Brazylia)
2011.01 Gdynia Bit Północy – Jermaine Brown (Jazz Funky Hip Hop), Brian Green (house, hip hop)
2010.11 Warsztaty dancehall w studiu SMU (Wesley Messias – Brazylia )
2010.07 Summer warsztaty w studiu Smooth Moves Unique (Miga, Soffi, Ana)
2010.05 Warsztaty taneczne – dancehall (Wesley Messias)

Monika Łukaszewicz
Na co dzień pracuje jako naukowiec w dużej korporacji farmaceutycznej, po pracy większość czasu spędza na rurze. Jej przygoda z tańcem zaczęła się w dzieciństwie, kiedy uczęszczała na lekcje baletu oraz tańca nowoczesnego. Na pole dance natrafiła przypadkiem w połowie roku 2013 na wieczorze panieńskim – tego dnia odkryła, że ten sport jest spełnieniem jej dziecięcych marzeń o połączeniu akrobatyki z tańcem. Miłość do pole dance rozwinęła w szkole Ecole de Pole w Gdańsku. Pole Dance jest dla niej najlepszą formą odpoczynku po dniu spędzonym w laboratorium. Rzadko trenuje sama – największą motywacją jest dla niej trening grupowy. Kiedy nie trenuje, potrafi godzinami przeszukiwać Internet w poszukiwaniu nowych, mało popularnych trików i ciekawych choreografii. Od roku 2015 trenuje akrobatykę i modern jazz. Uwielbia styl Felix Cane, Jenyne Butterfly, Olgi Kody oraz Maddie Sparkle. Uczestniczka wielu warsztatach z polskimi i światowymi gwiazdami pole dance. Finalistka zawodów Summer Pole Battle 2015 w Gdańsku.

 WARSZTATY/SZKOLENIA:

Warsztaty z Olgą Kodą (Esensai, Gdańsk)
Warsztaty z Julią Boziną (Esensai, Gdańsk)
Warsztaty z Ekateriną Rodonovą (Elite Pole Dance Studio, Gdańsk)
Warsztaty z Kasią Bigos (Rock The Pole, Gdynia)
Warsztaty z Kasią Bigos i Karoliną Sobieraj (Rock The Pole, Gdynia)
Warsztaty z Magdaleną BENG (Esensai, Gdańsk)
Warsztaty z Jakubem Kolasą (Rock The Pole, Gdynia) (Pole GANG, Gdańsk)
Warsztaty z Agatą Jarzębowską (Rock The Pole, Gdynia)
Warsztaty z Patrykiem Rybarskim (Rock The Pole, Gdynia)

Joanna Przybysz
Młoda, pełna energii instruktorka pole dance oraz fitness, absolwentka wielu szkoleń, studentka UG – specjalizacja: marketing. Ze sportem związana i kojarzona od zawsze. Od dzieciństwa związana z tańcem. Pole dance to jej pasja i genialny sposób na przekazanie wszystkim wokół niespożytej energii jaką posiada. Specjalizuje się w zajęciach ukierunkowanych na siłę, podchodzi do tej dziedziny bardzo sportowo, tym samym pomaga jednak klientkom wyzwolić w sobie więcej kobiecości i sexapilu, który jest nieodłącznym elementem tańca na rurce. Jej zdaniem pole dance mobilizuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe. Największy nacisk na zajęciach kładzie na poprawność techniczną i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Jej celem jest zarażenie uczestników pozytywną energią oraz swoim mottem ” Nie czekaj na przypływ energii, zacznij ćwiczyć a przybędzie sama”.

WARSZTATY/SZKOLENIA:
• Półroczne przygotowanie do prowadzenia zajęć Pole Dance w Studiu Pole Dance Accademy w Gdyni,
• Warsztat „Functional Fitness Training – Circuit Trainingę” prowadzone przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilates;
• Warsztat „Core Balance Work” prowadzone przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilates;
• Szkolenie „Easy Ball Training” prowadzone przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilates;
• Warsztat „Power Stretch” prowadzony przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilates;
• Szkolenie „Funkctional Fitness Training – level 1” prowadzone przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilates;
• Szkolenie „PILATES II” prowadzone przez Karolinę Libelt – Bałtycka Akademia Pilaste;
• Szkolenie fitness „PFI PILATES I” organizowane przez Profi Fitness School;
• Szkolenie fitness „PFI Basic Instruktor” organizowane przez Profi Fitness School,
• Udział w IFAA SUMMER FIT,
• Udział w „9 Mikołajkowej Konwencji Fitness” organizowanej przez IFAA;
• Udział w Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA w Poznaniu;
• Organizacja oraz prowadzenie zajęć na „Wiosennym Maratonie Fitness Spójnia”;
• Uczestnictwo w Konwencji „Big Fitness Weekend 2012 Północ-Południe” organizowanej przez Profi Fitness School (szkoleniowcy m.in. David Pazos, Karolina Libelt, Sylwia Hereszyn, Katarzyna Stankiewicz)
• Organizacja oraz prowadzenie zajęć na ,,Maratonie Fitness Spójnia 2011r”
• Uczestnictwo w Konwencji Choreography Body&Soul7 organizowanej przez Profi Fitness School (szkoleniowcy m.in. Luciano Mottola, David Pozos, Lukas Kolek, Joanna Jachym, Weronika Ratkowska, Karolina Libelt, Katarzyna Stankiewicz)
• Uczestnictwo w warsztatach tanecznych prowadzonych m.in. przez FNF Dance Studio(Warszawa), Fair Play Studio(Warszawa), Be2Be(Warszawa), Enzym(Gdańsk);
• Uczestnictwo w wielu konwencjach i konkursach tanecznych, m.in. Summer Dance Intensive(2008r., 2009r.) organizowane przez FNF Dance Studio; Rytm Ulicy w Pile(2009r)

Mateusz Talaska
mateusz
Jestem absolwentem Akademii wychowania fizycznego i sportu w Gdańsku na kierunku Turystyka i rekreacja ze specjalnością kinezygerontoprofilaktyka. Moja przygoda związana ze sportem sięga jeszcze czasów małego chłopca który ledwo co założył plecak i pomaszerował do szkoły. Od młodzieńczych lat jestem aktywny sportowo i staram się też w kierunku sportu dalej rozwijać. Droga była długa i kręta zaczynając od sztuk walk, przez sporty drużynowe a skończywszy na sportach ekstremalnych. Moja pasja i zamiłowanie do aktywnego życia oraz pomagania innym wynika także z moich własnych niedogodności życiowych z którymi borykam się i nad którymi pracuję aby jeszcze lepiej pomagać osobom z wszelkiego rodzaju urazami czy wadami wrodzonymi. Bo dlaczego osoby, które uległy wypadkom czy mają wrodzone wady są dyskryminowane w świecie sportu ? Swoją pracą, wiedzą i zaangażowaniem chciałbym właśnie pomagać takim osobom i pokazać wszystkim że MY też potrafimy ! Mogę i jestem w stanie pracować z każdym z was bez względu na granice wiekowe oraz przeszkody jakie zostaną nam postawione. W swojej pracy wykorzystuję często niekonwencjonalne metody pracy oraz te już sprawdzone.

Obecnie jestem na etapie szkolenia się co daje mi dużą satysfakcję i zastrzyk potrzebnej wiedzy aby każdego dnia być jeszcze lepszym niż dnia poprzedniego !

Moje plany na najbliższy czas to ukończenie kursu Trenera Personalnego pod patronatem IFAA a następnie uzyskanie dyplomu z Medical Fitness Trainer u Mauricz.com. Na chwilę obecną jestem w trakcie szkoleń z treningu funkcjonalnego w Functional Body Academy. W najbliższej przyszłości zamierzam dalej się szkolić aby być lepszym specjalistą dla Was.

SZKOLENIA:

23.04.2016 Barki / odcinek piersiowy kręgosłupa

TREC FUNCTIONAL FITNESS, Functional Body Academy

15.03.2015 Kinezjotaping KT1 + KT2

Kinezjotaping Polska

07.02.2014 Konsultant pre/postnatalnej aktywności fizycznej – poziom 1 821/14

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

12.06.2013 Animator czasu wolnego 5/2013

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

27.06.2012 Instruktor Kinezygerontoprofilaktyki 6972

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

22.03.2012 Instruktor Nordic Walking 1055/I/12

Polska Federacja Nordick Walking

22.03.2012 Sędzia Nordick Walking 22/S12

Polska Federacja Nordick Walking

04.07.2009 Specjalista Masażu 067/121RSP/2009

Szkoła policealna Progres w Gdańsku

nr kontaktowy 505 342 712